+380 (95) 007-04-73 +380 (68) 596-09-82
info@alu-met.com.ua

Київ, вул.Червоноткацька, 59а

Труба прямокутна


Труба алюмінієва 20х10х1 мм прямокутна анодована
Труба алюмінієва 20х10х1 мм прямокутна анодована хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвої труби прямокутної без покриття та анодованої.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження ..

48,30 грн

Труба алюмінієва 20х10х1 мм прямокутна без покриття
Труба алюмінієва 20х10х1 мм прямокутна без покриття хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвої труби прямокутної без покриття та анодованої.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження ці..

45,60 грн

Труба алюмінієва 20х10х1.5 мм прямокутна без покриття
Труба алюмінієва 20х10х1.5 мм прямокутна без покриття хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвої труби прямокутної без покриття та анодованої.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереж..

66,00 грн

Труба алюмінієва 20х10х1.5 мм прямокутна анодована
Труба алюмінієва 20х10х1.5 мм прямокутна анодована хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвої труби прямокутної без покриття та анодованої.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереженн..

74,60 грн

Труба алюмінієва 30х10х2 мм прямокутна без покриття
Труба алюмінієва 30х10х2 мм прямокутна без покриття хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвої труби прямокутної без покриття та анодованої.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збережен..

113,40 грн

Труба алюмінієва 30х10х2 мм прямокутна анодована
Труба алюмінієва 30х10х2 мм прямокутна анодована хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвої труби прямокутної без покриття та анодованої.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження ціліс..

131,70 грн

Труба алюмінієва 30х15х2 мм прямокутна без покриття
Труба алюмінієва 30х15х2 мм прямокутна без покриття хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвої труби прямокутної без покриття та анодованої.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збережен..

128,80 грн

Труба алюмінієва 30х15х2 мм прямокутна анодована
Труба алюмінієва 30х15х2 мм прямокутна анодована хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвої труби прямокутної без покриття та анодованої.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження ціліс..

149,40 грн

Труба алюмінієва 30х20х1.5 мм прямокутна без покриття
Труба алюмінієва 30х20х1.5 мм прямокутна без покриття хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвої труби прямокутної без покриття та анодованої.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереж..

110,80 грн

Труба алюмінієва 30х20х1.5 мм прямокутна анодована
Труба алюмінієва 30х20х1.5 мм прямокутна анодована хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвої труби прямокутної без покриття та анодованої.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження ціл..

128,80 грн

Труба алюмінієва 30х20х2 мм прямокутна без покриття
Труба алюмінієва 30х20х2 мм прямокутна без покриття хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвої труби прямокутної без покриття та анодованої.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збережен..

141,00 грн

Труба алюмінієва 30х20х2 мм прямокутна анодована
Труба алюмінієва 30х20х2 мм прямокутна анодована хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвої труби прямокутної без покриття та анодованої.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження ціліс..

158,95 грн

Алюмінієвий металопрокат займає лідируючі позиції на ринку таких матеріалів. Найбільшого поширення набули саме алюмінієві прямокутні труби, що застосовуються в різних сферах.

Вже давно металеві труби почали використовувати як основу різних конструкцій. Труба алюмінієва прямокутна - один із найпоширеніших і універсальних вид труб для побудови різних конструкцій. Форма таких труб дозволяє легко підрізати та монтувати їх під час роботи.

У нашому магазині їх можна придбати за привабливою ціною. Вироби поставляються безпосередньо від виробників та відповідають стандартам ГОСТ.

Переваги та сфери застосування

Профілі квадратного та прямокутного перерізу мають ряд плюсів, а саме:

·         підвищена міцність та надійність; такі вироби довговічні та міцні;

·         їх легко зберігати та перевозити;

·         такі труби досить легкі;

·         вони стійкі до окислення та корозії;

·         коефіцієнт тертя дуже малий;

·         вони пожежобезпечні;

·         такі конструкції є універсальними.

Завдяки цим властивостям алюмінієві прямокутні профілі мають широкий спектр застосування. Так, ці вироби використовуються у таких областях:

·         Виготовлення меблів;

·         Виробництво різних конструкцій з металу;

·         Виготовлення антен радіозв'язку

·         Оформлення будинків і тд.

При такому типі перерізу зручно збирати опорні алюмінієві конструкції, а також проводити монтажні роботи у трубопроводах із різним тиском. Під час проведення таких робіт застосовуються спеціальні фітинги та муфти, а деталі зварюються між собою так само, як і круглі труби.

Види

Стандарти якості та виробництва профілів прямокутного та квадратного перерізу регламентовані ГОСТ 8617-2018, 22233-2018, 18482-79. У нормативних актах встановлено такі види прямокутних труб:

·         відпалені;

·         нагартовані;

·         загартовані;

·         природно зістарені.

Алюмінієві труби виготовляються методами волочіння, гарячого прокату та пресування. Як сировину їх виготовлення використовують сплави АМЦ, АД31 , АМГ. Сортамент алюмінієвих прямокутних труб представлений виробами завдовжки 1-6 метрів. Наша компанія займається постачанням труб відрізками, кратними 6 метрів. Також можна здійснити нарізку профілів на замовлення клієнта.

Чому варто вибрати профільну трубу з алюмінію?

Такий виріб має ряд переваг:

·         Конструкція всередині порожниста, що суттєво зменшує її вагу та вартість.

·         На відміну від інших металів алюмінієві вироби не бояться корозії.

·         Виріб може витримати велике навантаження.

·         Ці труби легко перевозити та працювати з ними.

·         Конструкції мають привабливий зовнішній вигляд, що дозволяє використовувати їх

 Перевага нашої компанії

У нас ви можете придбати труби прямокутні алюмінієві оптом та в роздріб. Крім стандартних розмірів, вироби можуть бути виготовлені на замовлення. Доставка по Києву займає 2-3 дні після оплати. Також можна забрати товар зі складу, проте перед цим варто уточнити готовність відвантаження виробів.