+380 (95) 007-04-73 +380 (68) 596-09-82
info@alu-met.com.ua

Київ, вул.Червоноткацька, 59а

Швелер (П-профіль)


Швелер алюмінієвий 8х8х1 мм анодований
Швелер алюмінієвий 8х8х1 мм анодований хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвого швелера (п-подібного профілю) без покриття та анодованої.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження ці..

30,00 грн

Швелер алюмінієвий 12х12х1.5 мм без покриття
Швелер алюмінієвий 12х12х1.5 мм без покриття хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвого швелера (п-подібного профілю) без покриття та анодованої.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереже..

40,20 грн

Швелер алюмінієвий 12х12х1.5 мм анодований
Швелер алюмінієвий 12х12х1.5 мм анодований хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвого швелера (п-подібного профілю) без покриття та анодованої.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження ціл..

51,80 грн

Швелер алюмінієвий 13х15х1.5 мм анодований
Швелер алюмінієвий 13х15х1.5 мм анодований хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвого швелера (п-подібного профілю) без покриття та анодованої.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження ціл..

61,30 грн

Швелер алюмінієвий 15х10х1.5 мм анодованый
Швелер алюмінієвий 15х10х1.5 мм анодований хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвого швелера (п-подібного профілю) без покриття та анодованої.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження ціл..

53,00 грн

Швелер алюмінієвий 15х10х1.5 мм без покриття
Швелер алюмінієвий 15х10х1.5 мм без покриття хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвого швелера (п-подібного профілю) без покриття та анодованої.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження ц..

39,00 грн

Швелер алюмінієвий 15х15х1.5 мм анодований
Швелер алюмінієвий 15х15х1.5 мм анодований хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвого швелера (п-подібного профілю) без покриття та анодованої.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження ціл..

68,70 грн

Швелер алюмінієвий 15х15х1.5 мм без покриття
Швелер алюмінієвий 15х15х1.5 мм без покриття хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвого швелера (п-подібного профілю) без покриття та анодованої.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження ц..

51,00 грн

Швелер алюмінієвий 19.6х20х1.8 мм анодований
Швелер алюмінієвий 19.6х20х1.8 мм анодований хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвого швелера (п-подібного профілю) без покриття та анодованої.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження ц..

101,00 грн

Швелер алюмінієвий 20х10х1.5 мм анодованый
Швелер алюмінієвий 20х10х1.5 мм анодований хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвого швелера (п-подібного профілю) без покриття та анодованої.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження ціл..

61,00 грн

Швелер алюмінієвий 20х10х1.5 мм без покриття
Швелер алюмінієвий 20х10х1.5 мм без покриття хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвого швелера (п-подібного профілю) без покриття та анодованої.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження ц..

45,00 грн

Швелер алюмінієвий 20х20х1.5 мм без покриття
Швелер алюмінієвий 20х20х1.5 мм без покриття хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвого швелера (п-подібного профілю) без покриття та анодованої.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження ц..

68,00 грн

Алюмінієвий профіль - сьогодні це досить затребуваний вид будівельного матеріалу, що широко застосовується. Його навіть використовують у створенні рекламних щитків та конструкцій, промисловій сфері та при виробництві меблів, в аграрній сфері. І дана його популярність не випадковий збіг, оскільки має у своєму активі безліч безперечних переваг.

Найбільш популярний вид профілю – це П-подібний профіль або швелер ГОСТ, затверджений у технічній документації. Його перетин нагадує зовні буку П, саме завдяки цьому він і отримав свою назву. Завдяки самій формі сам виріб отримує вищий відсоток міцності, жорсткості, може витримувати чималі навантаження. При цьому сам швелер алюмінієвий важить мало.

Характеристики та особливості

Сам же сортамент швелер виробляється відповідно до норм ГОСТу, причому представляється в різних розмірах. Але незалежно від його величини, типу та розміру перерізу, виріб має одну характеристику – мінімальну товщину самих стінок. І сама продукція буде важити менше, ніж трубний тип прокату, часом - чудово замінить даний вид профілю. Швелер може створювати мінімальне на фундамент навантаження, виглядає при цьому дуже естетично, може використовуватися при створенні будь-якої конструкції, у сфері будівництва та інженерії.

У рамках виробництва швелера застосуємо метод екструзії, сам прокат доступний для користувача в розмірі довжини 3-6 метрів, але на замовлення кожного покупця - виріб може бути порізаний за його параметрами. У рамках збільшення жорсткості, як і продовження термінів служби – виріб виробники штучно старіють. Щоб зберегти термін служби – сам виріб покривають спеціальним захисним шаром.

Переваги прокату

Якщо вирішили купити швелер – важливо брати до уваги його позитивні характеристики:

        Тривалий термін експлуатації – 10 років і більше.

        Практична форма за мінімальної ваги.

        Екологічний та показує високу стійкість до перепадів температури, впливу зовнішніх факторів.

        Простота обробки – механічної та термічної, легкість у процесі монтажу.

        Для цього виду прокату властива висока міцність, він підійде для створення конструкції різної форми.

        Швелер не збиратиме на поверхні забруднення.

        Чудово поєднується з різними типами кріплень та фурнітури.

        Показує високі показники тепло- та електропровідності.

Представлений прокат має презентабельний, естетичний зовнішній вигляд, легко піддається обробці. Але ще один важливий плюс - швелер з алюмінію можна купити у нас за прийнятною вартістю за метр, причому як оптом, так і в роздріб.

Як вибрати алюмінієвий швелер

У процесі виробництва – їй присвоюється певний номер, що відповідає відстані між сторонами. Наприклад, може бути швелер 16 або швелер 10, але в процесі вибору - врахуйте його маркування, як і призначення. Є сумніви? Тоді зверніться за консультацією до фахівців щодо вибору профілю, адже в асортименті продукції П-подібного швелера є типи з різними параметрами.