+380 (95) 007-04-73 +380 (68) 596-09-82
info@alu-met.com.ua

Київ, вул.Червоноткацька, 59а

Кутник рівносторонній


Кутник алюмінієвий 10х10х1 мм анодований
Кутник алюмінієвий 10х10х1 мм анодований хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвого кутника без покриття та анодованого.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження цілісності при перевезенні..

24,00 грн

Кутник алюмінієвий 15х15х1 мм анодований
Кутник алюмінієвий 15х15х1 мм анодований хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвого кутника без покриття та анодованого.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження цілісності при перевезенні..

34,50 грн

Кутник алюмінієвий 15х15х1.5 мм без покриття
Кутник алюмінієвий 15х15х1.5 мм без покриття хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвого кутника без покриття та анодованого.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження цілісності при перевез..

35,10 грн

Кутник алюмінієвий 15х15х1.5 мм анодований
Кутник алюмінієвий 15х15х1.5 мм анодований хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвого кутника без покриття та анодованого.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження цілісності при перевезен..

45,90 грн

Кутник алюмінієвий 20х20х1 мм анодований
Кутник алюмінієвий 20х20х1 мм анодований хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвого кутника без покриття та анодованого.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження цілісності при перевезенні..

45,90 грн

Кутник алюмінієвий 20х20х1.5 мм без покриття
Кутник алюмінієвий 20х20х1.5 мм без покриття хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвого кутника без покриття та анодованого.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження цілісності при перевез..

44,24 грн

Кутник алюмінієвий 20х20х1.5 мм анодований
Кутник алюмінієвий 20х20х1.5 мм анодований хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвого кутника без покриття та анодованого.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження цілісності при перевезен..

61,80 грн

Кутник алюмінієвий 20х20х2 мм без покриття
Кутник алюмінієвий 20х20х2 мм без покриття хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвого кутника без покриття та анодованого.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження цілісності при перевезен..

58,25 грн

Кутник алюмінієвий 20х20х2 мм анодований
Кутник алюмінієвий 20х20х2 мм анодований хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвого кутника без покриття та анодованого.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження цілісності при перевезенні..

74,70 грн

Кутник алюмінієвий 25х25х1.5 мм без покриття
Кутник алюмінієвий 25х25х1.5 мм без покриття хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвого кутника без покриття та анодованого.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження цілісності при перевез..

55,20 грн

Кутник алюмінієвий 25х25х1.5 мм анодований
Кутник алюмінієвий 25х25х1.5 мм анодований хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвого кутника без покриття та анодованого.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження цілісності при перевезен..

75,15 грн

Кутник алюмінієвий 25х25х2 мм без покриття
Кутник алюмінієвий 25х25х2 мм без покриття хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвого кутника без покриття та анодованого.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження цілісності при перевезен..

72,80 грн

Кут алюмінієвий рівносторонній - це тип металевого кронштейна, який часто використовується для підтримки полиць або інших конструкцій. Він виготовляється з листа алюмінію, вирізаного за певною формою. Найбільш поширеним типом алюмінієвого рівностороннього куточка є L-подібний куточок, але існують також Т-подібні та U-подібні куточки.

Алюмінієві рівносторонні куточки часто використовуються, тому що вони легкі та міцні. Їх також можна легко обрізати за розміром, що робить їх універсальним будівельним матеріалом. При виборі кутового кріплення рівностороннього важливо враховувати товщину металу і навантаження, яке він буде витримувати. Рівносторонні куточки випускаються різних розмірів та товщини, тому важливо вибрати той, який найкраще відповідає вашим потребам.

Де застосовується куточок алюмінієвий рівносторонній?

Кріпильний куточок алюмінієвий рівносторонній універсальний і може застосовуватись у різних областях. Його можна використовувати як у приміщенні, так і на відкритому повітрі, і його можна обрізати за розміром відповідно до ваших конкретних потреб. Деякі поширені області застосування алюмінієвого рівностороннього куточка включають створення опор для полиць, обрамлення кутів та зміцнення конструкцій.

Алюмінієвий куточок рівносторонній також можна використовувати для створення нестандартних кронштейнів, петель та іншої фурнітури. Завдяки своїм чистим лініям та міцній конструкції алюмінієвий рівносторонній куточок є ідеальним вибором як для житлових, так і для комерційних приміщень.

Види - куточок алюмінієвий рівносторонній

Існує безліч типів кутових алюмінієвих рівносторонніх куточків. Одні призначені для використання з гіпсокартоном, інші - для товстіших матеріалів, таких як цегла або камінь. Перш ніж купити куточок рівносторонній, необхідно врахувати товщину матеріалу, що використовується. Останнє визначає, який тип алюмінієвого рівностороннього куточка вам потрібний. Також необхідно враховувати вагу матеріалу.

Для більш важких матеріалів знадобиться міцніший куточок алюмінієвий рівносторонній 20*20 мм. Існують також спеціальні види алюмінієвих рівносторонніх куточків, які використовуються для певних цілей, наприклад для зовнішніх або внутрішніх кутів. Зазвичай їх можна знайти у місцевому господарському магазині. Якщо ви не знаєте, який тип алюмінієвого рівностороннього куточка вам потрібен, зверніться до продавця.

Чому варто купити куточок алюмінієвий в компанії Алюмет?

Алюміній - це універсальний матеріал, який можна використовувати для різних цілей. Його легка вага та довговічність роблять його ідеальним вибором для всіх областей – від будівництва до автомобільної промисловості. Коли йдеться про пошук ідеального алюмінієвого рівностороннього куточка, вибір компанії Alumet є очевидним. У вас є можливість придбати односторонній куточок за виключно вигідною ціною.

Наші куточки виготовляються з високоякісних матеріалів, і наша команда експертів завжди напоготові, щоб переконатися, що кожен із них відповідає нашим високим стандартам. Крім того, ми пропонуємо послуги індивідуального різання, щоб забезпечити ідеальний розмір куточка для вашого проекту. Якісний алюмінієвий куточок купити Ви зможете, оформивши заявку на сайті або по телефону.

З такою кількістю переваг не дивно, що Alumet є провідним постачальником рівнокутних алюмінієвих куточків. Зв'яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися більше про нашу продукцію та послуги.