+380 (95) 007-04-73 +380 (68) 596-09-82
info@alu-met.com.ua

Київ, вул.Червоноткацька, 59а

Тавр (Т-профіль)


Тавр алюмінієвий 20х20х1.5 мм анодований
Тавр алюмінієвий 20х20х1.5 мм анодований хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвого тавра (т-подібного профілю) без покриття та анодованої.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження ці..

63,10 грн

Тавр алюмінієвий 20х20х2 мм без покриття
Тавр алюмінієвий 20х20х2 мм без покриття хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвого тавра (т-подібного профілю) без покриття та анодованої.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження ці..

61,80 грн

Тавр алюмінієвий 20х20х2 мм анодований
Тавр алюмінієвий 20х20х2 мм анодований хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвого тавра (т-подібного профілю) без покриття та анодованої.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження цілісност..

77,80 грн

Тавр алюмінієвий 40х20х2мм без покриття
Тавр алюмінієвий 40х20х2мм без покриття хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвого тавра (т-подібного профілю) без покриття та анодованої.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження ціліснос..

94,20 грн

Тавр алюмінієвий 40х20х2мм анодований
Тавр алюмінієвий 40х20х2мм анодований хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвого тавра (т-подібного профілю) без покриття та анодованої.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження цілісності..

118,20 грн

Тавр алюмінієвий 50х70х2мм без покриття
Тавр алюмінієвий 50х70х2мм без покриття хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвого тавра (т-подібного профілю) без покриття та анодованої.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження ціліснос..

192,00 грн

Тавр алюмінієвий 40х40х3мм без покриття
Тавр алюмінієвий 40х40х3мм без покриття хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвого тавра (т-подібного профілю) без покриття та анодованої.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження ціліснос..

187,80 грн

Тавр алюмінієвий 80х50х2мм без покриття
Тавр алюмінієвий 80х50х2мм без покриття хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвого тавра (т-подібного профілю) без покриття та анодованої.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження ціліснос..

190,85 грн

Тавр алюмінієвий відноситься до групи профілів нестандартної форми. Поперечний переріз виробу Т-подібної форми. Тому такий профіль називають Т-подібним чи просто алюмінієвим. Різання тавра здійснюється відповідно до вимог ГОСТу 8617-81 та 22233-93. Згідно з цими нормативними актами, вироби з метою поліпшення технічних характеристик можуть бути додані сплави алюмінію.

На нашому сайті можна купити тавр за прийнятною ціною. У нас також можна оформити доставку до регіонів.

Види таврів

Таври класифікують за різними ознаками. Наприклад, залежно від форми перерізу, розрізняють класичний тавр та двотавр. У класичного переріз у формі букву Т, а у двотавра – у формі букви Н.

Ще вироби класифікують за такими ознаками:

 • тип та ступінь міцності;
 • особливості сировини, використаної виготовлення тавра;
 • вид покриття.

Вироби нормальної міцності позначаються буквою Н, підвищеної міцності – буквою П, а високою чи особливою – буквою У.

Особливості виробництва тавру

У процесі виробництва металічного тавру можуть бути використані різні технології. Так, профіль може бути термічно обробленим або необробленим, загартованим і старим природно або загартованим не до кінця і старим природним шляхом.

Щоб покращити технічні характеристики профілю, при його виготовленні використовують різні покриття. Наприклад, це можуть бути анодно-окисні речовини, полімерне або комплексне двошарове покриття, а також лакофарбові та електрофорезні покриття.

Алюмінієвий тавр, на відміну від сталевого тавра, має малу вагу. Так, тавр з алюмінію з анодним покриттям АН21 важитиме всього 0,051 кг на 1 м.п.

Область застосування алюмінієвого тавру

Завдяки чудовим експлуатаційним характеристикам цей виріб має широкий спектр застосування. Тавр незамінний у побудові автомобілів, суден та літаків, а також вагонів. Також його можна застосувати для виготовлення виставкових та рекламних споруд. Його часто застосовують у промислових та побутових конструкціях.

Такого широкого поширення алюмінієвий тавр отримав завдяки наступним перевагам:

 • для його виготовлення використовується жорсткий та міцний метал;
 • цей виріб довговічний;
 • тавр має невелику вагу;
 • не становить екологічної небезпеки;
 • завдяки анодуванню, профіль не боїться корозії;
 • його складно зашкодити;
 • має приємний зовнішній вигляд.

Особливості та характеристики тавру

Тавр – один із найбільш затребуваних алюмінієвих профілів для втілення різних архітектурних рішень. Він є балкою з Т-подібним перерізом, яка має кути 90 градусів.

У нашому магазині можна придбати таври завдовжки до 6 метрів. При оформленні замовлення потрібно вказати кількість метрів, які вам необхідні. Для виготовлення алюмінієвих таврів, представлених у нашому асортименті, використовуються сплави АД31, АД0 та АД35. Перевагами цих виробів є:

 • добрі антикорозійні властивості;
 • вони добре піддаються обробці та зварюванню;
 • стійкість до розтріскування;
 • висока міцність;
 • невелика вага.

Т-подібний профіль застосовується у багатьох галузях промисловості. Його використовують для виробництва деталей автомобіля, будівельних компонентів, електричних роз'ємів та ін. Однак найбільш поширене застосування таврів в архітектурному оздобленні, декоруванні та обрамленні різних об'єктів. Він чудово підходить для зовнішнього оздоблення через його привабливий зовнішній вигляд.

В асортименті нашого магазину представлені анодовані та не анодовані вироби. Також є можливість замовити профілі зі спеціальним полімерним покриттям, яке робить його ще стійкішим до зовнішніх факторів.

Ми пропонуємо нашим клієнтам великий вибір продукції високої якості за привабливими цінами. Наш інтернет магазин доставляє вироби покупцям по всій країні.