+380 (95) 007-04-73 +380 (68) 596-09-82
info@alu-met.com.ua

Київ, вул.Червоноткацька, 59а

Труба квадратна

Труба алюмінієва 10х10х1 мм квадратна анодована
Труба алюмінієва 10х10х1 мм квадратна анодована хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвої труби квадратної без покриття та анодованої.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження цілісно..

36,00 грн

Труба алюмінієва 15х15х1 мм квадратна без покриття
Труба алюмінієва 15х15х1 мм квадратна без покриття хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвої труби квадратної без покриття та анодованої.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження цілі..

45,60 грн

Труба алюмінієва 15х15х1 мм квадратна анодована
Труба алюмінієва 15х15х1 мм квадратна анодована хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвої труби квадратної без покриття та анодованої.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження цілісно..

56,40 грн

Труба алюмінієва 15х15х1.5 мм квадратна без покриття
Труба алюмінієва 15х15х1.5 мм квадратна без покриття хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвої труби квадратної без покриття та анодованої.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження ці..

65,70 грн

Труба алюмінієва 15х15х1.5 мм квадратна анодована
Труба алюмінієва 15х15х1.5 мм квадратна анодована хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвої труби квадратної без покриття та анодованої.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження ..

76,50 грн

Труба алюмінієва 20х20х1 мм квадратна без покриття
Труба алюмінієва 20х20х1 мм квадратна без покриття хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвої труби квадратної без покриття та анодованої.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження..

61,50 грн

Труба алюмінієва 20х20х1 мм квадратна анодована
Труба алюмінієва 20х20х1 мм квадратна анодована хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвої труби квадратної без покриття та анодованої.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження цілісно..

75,90 грн

Труба алюмінієва 20х20х1.5 мм квадратна без покриття
Труба алюмінієва 20х20х1.5 мм квадратна без покриття хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвої труби квадратної без покриття та анодованої.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження ці..

84,00 грн

Труба алюмінієва 20х20х1.5 мм квадратна анодована
Труба алюмінієва 20х20х1.5 мм квадратна анодована хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвої труби квадратної без покриття та анодованої.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження ціліс..

101,40 грн

Труба алюмінієва 20х20х2 мм квадратна без покриття
Труба алюмінієва 20х20х2 мм квадратна без покриття хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвої труби квадратної без покриття та анодованої.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження цілі..

109,20 грн

Труба алюмінієва 20х20х2 мм квадратна анодована
Труба алюмінієва 20х20х2 мм квадратна анодована хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвої труби квадратної без покриття та анодованої.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження цілісності п..

127,50 грн

Труба алюмінієва 25х25х1.5 мм квадратна без покриття
Труба алюмінієва 25х25х1.5 мм квадратна без покриття хорошої якості.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвої труби квадратної без покриття та анодованої.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно упаковуємо товар для збереження ці..

110,80 грн

Алюмінієва труба квадратна - виріб із сплавів алюмінію високої якості з прямокутним перетином. Для виготовлення цих конструкцій використовуються нагартовані, зістарені та загартовані сплави алюмінію та методи волочіння, пресування та гарячого прокату.

Завдяки своїй невеликій вазі та високій міцності алюмінієва квадратна труба використовується в широкому спектрі робіт. Ще однією перевагою труб з алюмінієвих сплавів є анодне покриття, завдяки якому вироби не бояться корозії і можуть застосовуватися навіть у найагресивніших умовах.

Труба квадратна алюмінієва має ряд переваг:

· зносостійкість та міцність виробів;

· Довговічність;

· мала вага;

· вологостійкість та стійкість до корозії;

· такі вироби інертні до механічних пошкоджень, до температур та хімічного впливу агресивних компонентів;

· алюмінієві труби мають відмінну теплопровідність та електропровідність;

· Невеликий коефіцієнт тертя;

· Вироби зручно обробляти та монтувати;

· Відповідність якості та виробництва нормативним ГОСТам.

Вартість квадратної алюмінієвої труби залежить від технічних характеристик і способу виробництва тих чи інших модифікацій. На ціну впливають такі характеристики, як довжина виробу і товщина його стінки.

Труба алюмінієва квадратна виготовляється із круглої металевої заготовки шляхом гарячого чи холодного деформування. Кожен виріб проходять термічну обробку та контроль зварного шва, що гарантує якість та міцність вироблених труб.


Також труби із квадратним перетином можуть бути виготовлені за допомогою лиття. Цей метод дозволить зробити їх безшовними. Згідно з чинною нормативною документацією, переріз труб може коливатися в межах від 10 мм до 500 мм, товщина стінки – від 1 до 22 мм, а довжина труби – від 6 до 18 м. Якщо ж вам потрібна нестандартна довжина виробу, то багато виробників пропонують нарізку вже готових труб на ваше замовлення.

Галузь застосування

Профіль із алюмінію квадратного перерізу – незамінний інструмент при проведенні наступних робіт:

· Зведення легких каркасів та опорних конструкцій, побудова теплиць;

· Встановлення наметів;

· Виробництво меблів, антен і торгових вітрин, вішалок;

· Декорування приміщень.

Ми виготовляємо алюмінієві труби квадратного перерізу за необхідними розмірами клієнта. У нашому інтернет-магазині є великий вибір труб різних розмірів. Алюмінієві квадратні труби можна купити оптом та в роздріб. Наша компанія співпрацює з приватними та юридичними особами та готова надати необхідну документацію на товар.

Завдяки низці переваг, алюміній часто використовується для виробництва труб для різних цілей. Якщо споруда потребує малої ваги, підійде труба квадратного перерізу. Купити квадратні алюмінієві труби можна у необхідному розмірі та кількості на нашому сайті.

Алюміній не піддається корозії, що дозволить будувати зовнішні конструкції. Анодування виробів дозволить зробити їх стійкими до погодних умов. Після цієї процедури конструкції стають вологостійкими.

Ще однією перевагою алюмінієвих квадратних труб є їхня вартість. У багатьох монтажних роботах використовується саме такий вид труб, так як, крім вищеперелічених плюсів, вони мають невисоку ціну. Як сировину їх виготовлення цих виробів використовують сплави АД31 і АД0.