+380 (95) 007-04-73 +380 (68) 596-09-82
info@alu-met.com.ua

Київ, вул.Червоноткацька, 59а

Лага алюмінієва для терасної дошки

Лага алюмінієва 30х30х2 мм без покриття
Лага алюмінієва 30х30х2 мм без покриття хорошої якості.Алюмінієва лага є монтажним елементом для установки терасної дошки при будівництві терас.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвої лаги.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надій..

169,70 грн

Лага алюмінієва 30х40 мм без покриття
Лага алюмінієва 30х40 мм без покриття хорошої якості.Алюмінієва лага є монтажним елементом для установки терасної дошки при будівництві терас.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвої лаги.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно..

243,00 грн

Лага алюмінієва 46х40 мм без покриття
Лага алюмінієва 46х40 мм без покриття хорошої якості.Алюмінієва лага є монтажним елементом для установки терасної дошки при будівництві терас.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвої лаги.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно..

320,00 грн

Лага алюмінієва 48х65 мм без покриття
Лага алюмінієва 48х65 мм без покриття хорошої якості.Алюмінієва лага є монтажним елементом для установки терасної дошки при будівництві терас.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвої лаги.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надійно..

580,00 грн

Лага алюмінієва 30х30х3 мм без покриття
Лага алюмінієва 30х30х3 мм без покриття хорошої якості.Алюмінієва лага є монтажним елементом для установки терасної дошки при будівництві терас.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвої лаги.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надій..

254,60 грн

Лага алюмінієва 40х40х2 мм без покриття
Лага алюмінієва 40х40х2 мм без покриття хорошої якості.Алюмінієва лага є монтажним елементом для установки терасної дошки при будівництві терас.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвої лаги.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надій..

231,00 грн

Лага алюмінієва 40х40х3 мм без покриття
Лага алюмінієва 40х40х3 мм без покриття хорошої якості.Алюмінієва лага є монтажним елементом для установки терасної дошки при будівництві терас.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвої лаги.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надій..

348,80 грн

Лага алюмінієва 50х50х2 мм без покриття
Лага алюмінієва 50х50х2 мм без покриття хорошої якості.Алюмінієва лага є монтажним елементом для установки терасної дошки при будівництві терас.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвої лаги.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надій..

291,50 грн

Лага алюмінієва 40х20х2 мм без покриття
Лага алюмінієва 40х20х2 мм без покриття хорошої якості.Алюмінієва лага є монтажним елементом для установки терасної дошки при будівництві терас.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвої лаги.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надій..

169,70 грн

Лага алюмінієва 40х30х2 мм без покриття
Лага алюмінієва 40х30х2 мм без покриття хорошої якості.Алюмінієва лага є монтажним елементом для установки терасної дошки при будівництві терас.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвої лаги.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надій..

214,50 грн

Лага алюмінієва 60х40х2 мм без покриття
Лага алюмінієва 60х40х2 мм без покриття хорошої якості.Алюмінієва лага є монтажним елементом для установки терасної дошки при будівництві терас.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвої лаги.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надій..

291,50 грн

Лага алюмінієва 60х40х3 мм без покриття
Лага алюмінієва 60х40х3 мм без покриття хорошої якості.Алюмінієва лага є монтажним елементом для установки терасної дошки при будівництві терас.Також в асортименті представлені безліч інших розмірів алюмінієвої лаги.Виконуємо послуги точної порізки алюмінієвих профілів за Вашими розмірами.Надій..

443,10 грн

Що таке алюмінієві лаги для підлоги? Як його використовувати під час створення тераси

Коли йдеться про створення тераси, можна використовувати величезну кількість різних матеріалів. Дерево - популярний вибір, але ви знаєте, що алюмінієві балки для настилу також є варіантом?

Цей тип балок (алюмінієві лаги) виготовляється з легкого алюмінію, що робить його зручним у роботі. У цій статті блогу ми розповімо про переваги використання алюмінієвих балок для настилу та про те, як їх використовувати під час створення патіо.

Однією з переваг використання алюмінієвих балок для настилу є те, що вони дуже міцні та довговічні. Вони можуть витримувати велике зношування, що ідеально підходить для патіо, яке часто використовується. Крім того, вони стійкі до гниття та пошкодження комахами.

Ще однією перевагою використання алюмінієвих балок для настилу є те, що їх легко встановити. Для цього не потрібно наймати професіонала, швидше за все, ви зможете зробити це самостійно лише за кілька годин. Крім того, після встановлення вони не вимагають особливого догляду.

Як вибрати алюмінієві лаги для терасної дошки для тераси?

Коли справа доходить до вибору балок для підлоги тераси, необхідно взяти до уваги кілька моментів, щоб переконатися, що ви зробили найкращий вибір для ваших потреб.

  • По-перше, враховуйте проліт вашого настилу – це визначить розмір та міцність необхідної вам балки.
  • По-друге, подумайте про вагу матеріалу настилу - якщо ви використовуєте більш важкий матеріал, наприклад бетон, вам знадобиться міцніша балка для його підтримки. Нарешті, зважте на всі місцеві будівельні норми та правила, які можуть вплинути на тип балки, яку ви можете використовувати.

Враховуючи ці фактори, ви можете розпочати пошук ідеальної алюмінієвої балки для вашого проекту настилу у внутрішньому дворику.

Навіщо потрібні алюмінієві лаги?

Каркас виконаний з алюмінієвих балок, які використовуються для укладання покриття та підлоги. Вони особливо важливі у другому сценарії, оскільки відповідають стандартам для матеріалів конструкцій просто неба.

Високоміцний алюміній не лише витримує низькі температури, а й здатний витримувати великі навантаження. Однак, незважаючи на свою міцність, він досить легкий, щоб використовувати алюмінієві балки настилу на дахах, що експлуатуються. Це означає, що вони не будуть створювати надто велике навантаження на несучі конструкції і не вимагатимуть посилення, що призведе до значної економії коштів.

Як підлогове покриття використовуються алюмінієві балки (особливо в приміщеннях, де очікується велике навантаження). Їхні обов'язки такі: підвищення теплоізоляційних якостей підлоги; забезпечення зони комунікацій; рівномірний розподіл ваги на основі; Додаткова звукоізоляція за рахунок вільної циркуляції повітря.

Після дощу підлогу можна використовувати для забезпечення вільного руху повітряних мас, що особливо важливо для відкритих терас, альтанок та веранд, оскільки дозволяє швидко висушити простір під ними після дощу.