+380 (95) 007-04-73 +380 (68) 596-09-82
info@alu-met.com.ua

Київ, вул.Червоноткацька, 59а

Алюмінієвий профіль – оглядова стаття.

Алюмінієвий профіль – назва, яка широко поширена у колах виробників та продавців алюмінієвого чи кольорового прокату. Деякі споживачі помилково вважають, що профілем називається конкретна геометрична фігура, так званого закритого профілю, такого як труба квадратна або прямокутна. Ми вирішили трохи висвітлити цю тему, щоб покупка алюмінієвого профілю приносила реальний результат, а не прикрість.


Алюмінієвим профілем називається будь-яка геометрична фігура така як: куточок, труба (кругла, квадратна, прямокутна), швелер, шина або смуга, радіаторний профіль, тавр, пруток. Є також профілі спеціального призначення: фасадний профіль обрамлення, рамковий профіль, профіль для торгово-виставкового обладнання, верстатний профіль, профіль для шаф купе і навіть алюмінієве правило для штукатурних робіт. І навіть це ще не весь перелік алюмінієвого прокату, який у загальному споживчому значенні називається – профіль.


Якщо вищезазначене узагальнити, то алюмінієвим профілем називається - алюмінієва фігура загального або спеціального призначення, виготовлена ​​шляхом протяжки гарячого алюмінію через спеціальні екструдери (як м'ясорубка).


Далі ми наводимо опис та споживчі властивості основних видів алюмінієвих профілів, які продаються у нашому магазині або зустрічаються на ринку.


Група: Стандартний алюмінієвий профіль.

Види: куточок, труби, швелер, смуга, дротик, тавр, радіатор.


Група: Фасадний та оздоблювальний профіль.

Види: профіль, рамковий профіль.


Група: Світлодіодний профіль.


Група: Спеціальний профіль.

Види: правила штукатурні.


Група: Меблевий профіль.

Види: розсувні системи.


Група: Торговий профіль.

Види: рекламний профіль, виставковий профіль, профіль торговельного обладнання.

Популярні статті